Datum:

Kursna lista na dan: 23.01.2019

Valuta DržavaParitetKupovniSrednjiProdajniKupovni efektivaProdajni efektiva
AUDAustralija 171,73774,338976,940871,73776,9408
CADKanada 175,415578,150880,886175,415580,8861
CHFŠvajcarska 1100,7824104,4377108,093100,7824108,093
CNYKina 1-15,3462---
CZKCeška 1-4,6167---
DKKDanska 1-15,8551---
EUREvropa 1115,4614118,4219121,3824115,4614121,3824
GBPVelika Britanija 1130,1562134,8769139,5976130,1562139,5976
HRKHrvatska 1-15,9398---
HUFMadarska 100-37,194---
JPYJapan 10091,678495,003598,328691,678498,3286
KWDKuvajt 1-343,2519---
NOKNorveška 111,69912,123312,547611,69912,5476
RUBRusija 11,44271,56821,69371,44271,6937
SEKŠvedska 111,147911,552211,956511,147911,9565
USDSjedinjene Americke Države 1100,5164104,1621107,8078100,5164107,8078

Iznos:  
Iz valute:
U valutu: